Jūsų prekių krepšelis tuščias

Audioknygos

Apie programėlę

„Baltų lankų“ internetinėje parduotuvėje įsigytos audioknygos skirtos klausyti išmaniuoju telefonu ar planšetiniu kompiuteriu, naudojantis specialia programėle. Programėlė pritaikyta „Android“ ir „iOS“ išmaniesiems įrenginiams; „Android“ versija įrenginyje turi būti 5-a ir naujesnė, „iOS“ versija – 14-a ir naujesnė. 

Programėlė nemokama, jos pavadinimas – „baltoslankos.lt audiobooks“. 

Atsisiųskite iš:

Įsitikinkite, kad įrenginyje bus pakankamai laisvos vietos knygoms saugoti.

Dėmesio! Audioknygas programėlėje galima įtraukti į norų sąrašą, tačiau jų įsigyti pačioje programėlėje nėra galimybės. Tą padarysite interneto svetainėje www.baltoslankos.lt.

 

Kaip įsigyti audioknygą?

  • Užsiregistruokite www.baltoslankos.lt. Tą galite padaryti suvesdami savo duomenis rankiniu būdu arba pasirinkę registruotis automatiškai per „Facebook“, „Google“ arba „Apple ID“ platformas. 
  • Išsirinkite norimas audioknygas, įsidėkite jas į pirkinių krepšelį ir atlikite mokėjimą. 

Knygos jau jūsų paskyroje ir jas jau galite matyti programėlėje!

Audioknygas iš telefono ar planšetės galite bet kuriuo metu ištrinti ir vėl atsisiųsti – jos saugomos jūsų „Baltų lankų“ paskyroje.

 

Kaip klausytis audioknygos?

  • Google play arba Apple store į išmanųjį įrenginį – telefoną ar planšetinį kompiuterį – atsisiųskite programėlę „baltoslankos.lt audiobooks“. 
  • Prisijunkite būtinai naudodami tą patį elektroninio pašto adresą, kurį užregistravote www.baltoslankos.lt (ir kuriuo naudodamiesi atlikote užsakymą), įveskite savo duomenis rankiniu būdu arba pasirinkite registruotis automatiškai per „Facebook“, „Google“ arba „Apple ID“ platformas. 
  • Įsigytas audioknygas programėlėje matysite skiltyje „Mano“. Spauskite „Atsisiųsti“ ir palaukite, kol knyga bus atsiųsta į jūsų įrenginį. 

Klausykitės ir mėgaukitės audioknyga!