Jūsų prekių krepšelis tuščias

Audioknygos

 

Apie programėlę „Baltos lankos Audio“

Tam, kad galėtumėte klausytis audioknygų savo išmaniajame telefone ir / ar planšetėje, kviečiame įsidiegti programėlę „Baltos lankos Audio“. Joje galėsite ne tik klausytis internetinėje parduotuvėje baltoslankos.lt įsigytų audioknygų, bet ir atrasti visą audioknygų asortimentą, o patikusiąsias įsigyti tiesiogiai programėlėje. Programėlė pritaikyta „Android“ ir „iOS“ operacinėms sistemoms (įrenginyje turi būti 5-oji ar naujesnė „Android“ arba 14-oji ar naujesnė „iOS“ versija).

Programėlę galite atsisiųsti iš:

Norint klausytis audioknygų, programėlėje jas reikia atsisiųsti į savo naudojamą įrenginį, tad prieš siųsdamiesi norimą audioknygą įsitikinkite, kad įrenginyje bus pakankamai laisvos vietos knygoms išsaugoti.

 

Kaip įsigyti audioknygą programėlėje „Baltos lankos Audio“?

  1. Iš „Google Play“ arba „Apple Store“ į išmanųjį įrenginį – telefoną ar planšetinį kompiuterį – atsisiųskite programėlę „Baltos lankos Audio“. 
  2. Jei jau turite www.baltoslankos.lt vartotojo paskyrą – suveskite jos duomenis (el. paštą ir slaptažodį) ir spauskite „Prisijungti“ arba pasinaudokite automatiniu prisijungimu per „Facebook“, „Google“ ar „Apple ID“ platformas. Jei paskyros neturite – spauskite „Registruotis“, užpildykite anketą rankiniu būdu arba pasirinkite automatinę registraciją per „Facebook“, „Google“ arba „Apple ID“ platformas.
  3. Naršykite programėlės kataloge ir išsirinkite patinkančią audioknygą.
  4. Spauskite „Pirkti“ ir vos vienu paspaudimu atsiskaitykite „Apple Pay“ arba „Google Pay“.
  5. Viskas – įsigyta knyga jau jūsų paskyroje. Ją matysite ir atsisiųsite skiltyje „Mano“.
  6. Spauskite ir klausykitės!

 

Kaip įsigyti audioknygų baltoslankos.lt?

  1. Užsiregistruokite www.baltoslankos.lt. Tai galite padaryti suvesdami savo duomenis rankiniu būdu arba registruodamiesi automatiškai per „Facebook“, „Google“ arba „Apple ID“ platformas. Jei jau esate užsiregistravę – suveskite paskyros duomenis arba rinkitės automatinę registraciją.
  2. Išsirinkite norimas audioknygas, įsidėkite jas į pirkinių krepšelį ir sumokėkite. 
  3. Knygos jau jūsų paskyroje – jas galite matyti programėlės skiltyje „Mano“!

 

Audioknygas galite bet kuriuo metu ištrinti iš telefono ar planšetės ir vėl atsisiųsti – jos saugomos jūsų „Baltų lankų“ paskyroje.

 

DĖMESIO! Dovanų kortelės ar nuolaidos kodą galėsite panaudoti tik el. parduotuvėje baltoslankos.lt, jį įvesdami pirkimo metu.

 

Atraskite audioknygas ir mėgaukitės klausymu!