Jūsų prekių krepšelis tuščias

Martynas Praškevičius

Filtrai
Rodoma

Balansas. Skanus maistas ir ... Vaida Kurpienė, Martynas Praškevičius, Aistė Šeibokaitė

Šiai knygai sukurti susitiko trys asmenybės – sveikos mitybos ekspertė Vaida Kurpienė, virtuvės šefas Martynas Praškevičius ir sportininkė mėgėja Aistė Šeibokaitė. Visi trys siekė pasidalinti savo žiniomis ir patirtimi su žmonėmis, kurie sportuoja savo malonumui ir nori maitintis skaniai, sveikai ir subalansuotai. Knygoje pagal sveikos mitybos principus sukurtus receptus papildo maistingumo verčių apskaičiavimai, visų knygos rengėjų bendrai rašyti patarimai, kaip teisingai pasigaminti, derinti skonius, kuo keisti neturimą ingredientą ar kodėl vertingas vienas arba kitas produktas.


Ką valgyti pusryčiams, pietums ir vakarienei, kai sportuoji? Ar galima užkandžiauti? Kodėl norisi deserto? Kaip pasiruošti, kai laukia ypač aktyvi diena gryname ore ar varžybos? Kodėl taip svarbu išsimiegoti? Į šiuos klausimus knygoje atsako sveikos mitybos specialistė Vaida Kurpienė, studijos „Sulieknėk sveikai“ vadovė. Jeigu perskaitę knygą turėtumėt daugiau klausimų autorei, nedvejodami rašykite vaida@sulieknek.lt.

„Savo receptais noriu išmokyti ir jus naujų patiekalų ruošimo būdų ar nedidelių technikų, kaip iš paprastų šviežių produktų pasigaminti gilaus ir išieškoto skonio turinčius sveikus patiekalus. Tai – mano, virtuvės šefo, misija,“ – sako Martynas Praškevičius, restorano „Stebuklai“ šeimininkas.

Mitas, kad siekdami gerų rezultatų sportininkai mėgėjai kasdien turi valgyti tik sausą vištieną ir varškę! Knygos autoriai įrodo, kad sveikas, teisingai pagamintas ir laiku valgomas maistas ne tik suteikia energijos, bet taip pat gali būti be galo gardus.

-------

Tekstai Vaida Kurpienė
Receptai Martynas Praškevičius
Idėja Aistė Šeibokaitė

Fotografas Robertas Daskevičius
Redaktorės Ūla Ambrasaitė, Sigita Pūkienė
Kalbos redaktorius Vytautas Kardelis
Knygos dizaineris Zigmantas Butautis
Tekstus recenzavo dietologė dr. Aušra Jauniškytė – Ingelevičienė
Maistingumo vertes skaičiavo Akvilė Sutkaitytė
€19,25