Jūsų prekių krepšelis tuščias

Prekių pristatymas

MATERIALIŲJŲ PREKIŲ PERDAVIMAS

 

 1. „Baltos lankos“ inicijuos prekių siuntimą tik gavusios visą apmokėjimą už pirkinių krepšelį. Prekes Jums stengsimės pristatyti Jūsų pirkimo metu pasirinktu būdu. Nesant galimybių pristatyti Prekių Jūsų pasirinktu būdu, su jumis susisieksime.
 2. Prekių pristatymo būdai:
  • Prekių pristatymas kurjeriu Jūsų nurodytu adresu. Pristatymo kaina Lietuvoje yra 2,90 EUR. Prieš pristatydamas prekes, kurjeris su Jumis susisieks užsakymo metu Jūsų nurodytu telefonu. Jeigu Jūsų pirkinių krepšelio suma yra 25 EUR ir didesnė, prekių pristatymas kurjeriu Lietuvoje nemokamas.
  • Prekių pristatymas į paštomatą. Paslaugos kaina Lietuvoje yra 2 EUR. Apie atvykusią siuntą Jūs būsite informuotas SMS žinute. Jeigu Jūsų pirkinių krepšelio suma yra 25 EUR ir didesnė, prekių pristatymas į paštomatą Lietuvoje nemokamas.
 3. Prekių pristatymo į užsienio šalis kaina priklauso nuo siuntos svorio ir pristatymo adreso. Tiksli kaina paskaičiuojama prieš atliekant mokėjimą. Pristatymo metu būsite informuotas skambučiu ar SMS žinute, priklausomai nuo pasirinkto prekių pristatymo būdo.
 4. Prekes Lietuvoje pristatome per 3 (tris) darbo dienas nuo tos dienos, kai buvo patvirtintas prekių užsakymas. Jeigu pirkote bent vieną dar nepagamintą prekę, visas užsakytas prekes Lietuvoje Jums pristatysime per 5 (penkias) darbo dienas nuo vėliausios prekės pagaminimo datos. Jeigu dėl nenumatytų aplinkybių Jums negalėsime pristatyti prekių numatytu terminu, informuosime Jūsų nurodytu el. pašto adresu.
 5. Prekių pristatymo į užsienį terminas priklauso nuo pasirinkto paslaugų tiekėjo bei šalies, į kurią siunčiama, ir yra nurodomas pirkimo metu. Jeigu dėl nenumatytų aplinkybių negalėsime Jums pristatyti prekių numatytu terminu, informuosime Jūsų nurodytu el. pašto adresu.
 6. Dėmesio! Pristatant prekes už Europos Sąjungos ribų gali būti taikomi importo, muito, PVM ir kiti papildomi mokesčiai. Pirkėjas atsako už visų mokesčių, susijusių su prekėmis, sumokėjimą.

 

ELEKTRONINIŲ KNYGŲ PERDAVIMAS

 

 1. Nusipirktas elektronines knygas pridėsime į Jūsų paskyrą Internetinėje parduotuvėje. Jas rasite skiltyje „Atsisiunčiamos prekės“.
 2. Įsigytas elektronines knygas galite parsisiųsti „ePUB“ formatu arba išsaugoti skaityklėje ar mobiliajame įrenginyje, prisijungę prie savo paskyros. Daugiau informacijos apie elektronines knygas rasite čia: Elektroninės knygos.

 

AUDIOKNYGŲ PERDAVIMAS

 

 1. Nusipirktas audioknygas pridėsime į Jūsų paskyrą Internetinėje parduotuvėje. Jas rasite skiltyje „Atsisiunčiamos prekės“.
 2. Įsigytas audioknygas galėsite iš savo paskyros atsisiųsti į įrenginį naudodamiesi Programėle. Plačiau apie Programėlę skaitykite čia: Audioknygos.