Jūsų prekių krepšelis tuščias

Prekių pristatymas

PREKIŲ PRISTATYMAS

 

MATERIALIŲJŲ PREKIŲ PERDAVIMAS

 

  1. Jeigu Jūsų nusipirktos prekės yra materialios (ne skaitmeninio turinio), jų perdavimui, priėmimui ir grąžinimui taikomos toliau nurodomos nuostatos.
  2.  Prekės Jums bus pristatytos Jūsų nurodytu adresu per DPD kurjerį. Baltos lankos inicijuos prekių siuntimą tik gavusios visą apmokėjimą už pirkinių krepšelį. Prieš pristatydamas prekes, kurjeris su Jumis susisieks Jūsų užsakymo metu nurodytu telefonu.
  3. Prekių pristatymo kaina ir su šia paslauga susiję papildomi mokesčiai (jeigu tokie taikomi) nurodomi pasirinkus knygų pristatymo būdą. Jei pirkinių krepšelio suma yra mažesnė nei 25 EUR – prekių pristatymas Lietuvoje kainuoja 2,90 EUR. Visais kitais atvejais prekių pristatymas per kurjerį Lietuvoje yra nemokamas.
  4. Prekes Lietuvoje kurjeris pristato per 3 (tris) darbo dienas nuo tos dienos, kai buvo patvirtintas prekių užsakymas. Jeigu pirkote bent vieną dar nepagamintą prekę, visas užsakytas prekes Jums pristatysime per 5 (penkias) dienas nuo vėliausios prekės pagaminimo datos. Tuo atveju, jeigu dėl nenumatytų aplinkybių Jums negalėsime prekių pristatyti per numatytus terminus, informuosime Jūsų nurodytu el. pašto adresu.

 

ELEKTRONINIŲ KNYGŲ PERDAVIMAS

 

  1. Nusipirktas elektronines knygas pridėsime į Jūsų paskyrą Internetinėje parduotuvėje. Jas rasite skiltyje „Atsisiunčiamos prekės“.
  2. Įsigytas elektronines knygas galite parsisiųsti .ePUB formatu arba išsaugoti skaityklėje ar mobiliajame įrenginyje, prisijungę prie savo paskyros. Daugiau informacijos apie elektronines knygas rasite čia: Elektroninės knygos.

 

AUDIOKNYGŲ PERDAVIMAS

 

  1. Nusipirktas audioknygas pridėsime į Jūsų paskyrą Internetinėje parduotuvėje. Jas rasite skiltyje „Atsisiunčiamos prekės“.
  2. Įsigytas audioknygas galėsite iš savo paskyros atsisiųsti į įrenginį naudodamiesi Programėle. Plačiau apie Programėlę skaitykite čia: Audioknygos.