Jūsų prekių krepšelis tuščias
Diena senamiestyje, vakaras mikrorajone, tad nuolat susipina tie vaizdai ir pagaminu koliažus iš tų atsiminimų, iš kelionių ir iš kitų miestų. Tai labai panašu į kažkokį sapną, kartais blogą, kartais linksmą.Liudas ParulskisLiudo Parulskio knyga - pranašiški nykstančių pastatų ir kultūros objektų scenarijai. Jūs žiūrite į Vilnių, kuris dingsta tiesiog akyse. Kaip tie Žvėryno ir Šnipiškių nameliai,

Atsiprašome, prekės jau nebeturime

Diena senamiestyje, vakaras mikrorajone, tad nuolat susipina tie vaizdai ir pagaminu koliažus iš tų atsiminimų, iš kelionių ir iš kitų miestų. Tai labai panašu į kažkokį sapną, kartais blogą, kartais linksmą.
Liudas Parulskis

Liudo Parulskio knyga - pranašiški nykstančių pastatų ir kultūros objektų scenarijai. Jūs žiūrite į Vilnių, kuris dingsta tiesiog akyse. Kaip tie Žvėryno ir Šnipiškių nameliai, išnykę su dūmais. Liudo Parulskio sutvertus baroko ir betono kentaurus galima priskirti urbanistinės fantazijos žanrui, kuris atrodo kaip dokumentinis filmas. Jei vaizduotė turi stogą, pats laikas jį nukelti.
Laima Kreivytė

Atrodo, kad Liudas Parulskis daro tai, kuo užsiima pamokose nuobodžiaujantys vaikai - iškiliausiems architektūriniams miesto "personažams" pripaišo menamus ūsus. Tik rafinuočiau - jo fotomanipuliacijose naujasis darinys atrodo "kaip tikras" ir žiūrovui gali pasivaidenti, jog tai yra realių, tik ne visai pažįstamų vietų fotografijos.
Agnė Narušytė, 7 meno dienos


----------

Tekstai Nerijus Milerius, Ernestas Parulskis
Kalbos redaktorė Audra Kairienė
Leidyklos redaktorė Ūla Ambrasaitė
Knygos dizaineris Zigmantas Butautis

€17,44
Išparduota
Informacija

Informacija apie prekę
Elemento pavadinimas Elemento reikšmė
Leidykla LAPAS
Puslapių skaičius 0
Viršelio tipas Minkštas
Kalba Lietuvių
Amžius 18+
Leidimo metai 2016
ISBN 9786099548456
Komentarai

Pateikti komentarą
  • Komentarus rašyti gali tik registruoti vartotojai
*
*
  • Blogai
  • Puiku
Susisiekite

*
*
*
Informacija apie prekę
Elemento pavadinimas Elemento reikšmė
Leidykla LAPAS
Puslapių skaičius 0
Viršelio tipas Minkštas
Kalba Lietuvių
Amžius 18+
Leidimo metai 2016
ISBN 9786099548456