Jūsų prekių krepšelis tuščias
Jaunavedžiai Nerisė ir Evanas Votkinsai 1939-aisiais iš Velso garlaiviu išplaukia į Indiją. Netrukus vyras pašaukiamas tarnauti į misiją Lehe, aukštai Ladakho kalnuose. Čia septynis metų mėnesius keliai neišvažiuojami ir beveik niekas nežino apie elektrą. Nerisės sveikatai suprastėjus Evanas ją išsiunčia į egzotiškąjį, spalvingąjį, romantiškąjį Šrynagarą. Čia, pačioje Kašmyro širdyje, Nerisė ...

Atsiprašome, prekės jau nebeturime

Jaunavedžiai Nerisė ir Evanas Votkinsai 1939-aisiais iš Velso garlaiviu išplaukia į Indiją. Netrukus vyras pašaukiamas tarnauti į misiją Lehe, aukštai Ladakho kalnuose. Čia septynis metų mėnesius keliai neišvažiuojami ir beveik niekas nežino apie elektrą. Nerisės sveikatai suprastėjus Evanas ją išsiunčia į egzotiškąjį, spalvingąjį, romantiškąjį Šrynagarą. Čia, pačioje Kašmyro širdyje, Nerisė atranda visiškai naują pasaulį, kupiną šokių, flirto, aistros ir apkalbų. Kai jaunoji moteris vėl susitinka su savo vyru, – ji jau visiškai kitas žmogus.

Po daugelio metų Nerisės anūkė Maira tvarkydama mirusių tėvų namus aptinka nuostabaus grožio plonytį kašmyro šalį. Iš įvynioto į jį voko iškrenta plaukų garbana. Kieno ji? Trokšdama įminti šalį gaubiančias šeimos paslaptis Maira nuseka senelių pėdsakais į Kašmyrą – šiai kelionei lemta amžiams pakeisti jos gyvenimą.

„Kašmyro šalis“ – platus, ne vieną kartą apimantis pasakojimas apie santuoką, vienatvę ir meilę magiškame krašte.


„Meistriškai mokanti pasakoti autorė.“
Cosmopolitan

„Rosie Thomas kuria nuostabią pagaulią prozą, pasižyminčią retu atjautos jausmu ir tikrosios meilės prigimties supratimu.“
The Times


Rosie Thomas – daugelio puikiai skaitytojų įvertintų romanų autorė, du kartus apdovanota Metų romantinio romano premija. Gimė nedideliame Šiaurės Velso kaimely. Rašytoja – aistringa keliautoja ir alpinistė, yra įkopusi į ne vieną Alpių ir Himalajų kalną, varžėsi automobilių ralyje Pekinas-Paryžius, gyveno nedidelėje bulgarų tyrinėjimo stotyje Antarktidoje. Rašydama „Kašmyro šalį“ specialiai keliavo po Ladaką ir Kašmyrą. Už „Kašmyro šalį“ 2012 m. Romantinių romanų kūrėjų asociaciją autorei skyrė Geriausio metų epinio romantinio romano prizą.

€11,10
Išparduota
Informacija

Informacija apie prekę
Elemento pavadinimas Elemento reikšmė
Leidykla „Baltų lankų“ leidyba
Puslapių skaičius 512
Viršelio tipas Kietas
Kalba Lietuvių
Vertėjas Antanina Banelytė
Amžius 18+
Leidimo metai 2014
Versta iš anglų
Pavadinimas originalo kalba Kashmir Shawl
ISBN 9789955237655
Komentarai

Pateikti komentarą
  • Komentarus rašyti gali tik registruoti vartotojai
*
*
  • Blogai
  • Puiku
Susisiekite

*
*
*
Informacija apie prekę
Elemento pavadinimas Elemento reikšmė
Leidykla „Baltų lankų“ leidyba
Puslapių skaičius 512
Viršelio tipas Kietas
Kalba Lietuvių
Vertėjas Antanina Banelytė
Amžius 18+
Leidimo metai 2014
Versta iš anglų
Pavadinimas originalo kalba Kashmir Shawl
ISBN 9789955237655