Jūsų prekių krepšelis tuščias
Lietuvos architektūroje yra du išskirtiniai laikotarpiai – Vilniaus barokas ir Kauno tarpukario modernizmas. Apie pirmąjį gausu informacijos net mokykliniuose vadovėliuose, o štai modernioji Kauno architektūra dar tik pradeda sulaukti deramo dėmesio. Itin trumpas pirmosios nepriklausomybės laikotarpis parodė, kad jauna valstybė gali kalbėti unikalia ir laikmetį atspindinčia architektūros kalba.

Atsiprašome, prekės jau nebeturime

Kaunas 1918-2015. Architektūros gidas

Lietuvos architektūroje yra du išskirtiniai laikotarpiai – Vilniaus barokas ir Kauno tarpukario modernizmas. Apie pirmąjį gausu informacijos net mokykliniuose vadovėliuose, o štai modernioji Kauno architektūra dar tik pradeda sulaukti deramo dėmesio. Itin trumpas pirmosios nepriklausomybės laikotarpis parodė, kad jauna valstybė gali kalbėti unikalia ir laikmetį atspindinčia architektūros kalba. Ji turėjo įtakos visam sovietiniam palikimui, o ir šiandienos architektus skatina kurti originaliai.

243 pastatai – saviti, išskirtiniai, ryškiausi tarpukario, sovietinių metų ir šių laikų ženklai – sugulė pirmąkart išleistame Kauno architektūros gide. Čia pasakojamos jų istorijos, iliustruotos šiandienos ir archyvinėmis nuotraukomis, brėžiniais. Leidinys papildytas Kauno praradimais – istorijomis nykstančių ar jau sunykusių pastatų, be kurių sunku įsivaizduoti šio išskirtinio Lietuvos miesto atmintį. Gidas skirtas architektūros gurmanams ir eiliniams skaitytojams, kurie neabejingi aplinkai, miestui, jo detalėms.

€11,62
Išparduota
Informacija

Informacija apie prekę
Elemento pavadinimas Elemento reikšmė
Leidykla LAPAS
Puslapių skaičius 336
Viršelio tipas Minkštas
Kalba Lietuvių
Amžius 18+
Leidimo metai 2016
ISBN 9786099548432
Komentarai

Pateikti komentarą
  • Komentarus rašyti gali tik registruoti vartotojai
*
*
  • Blogai
  • Puiku
Susisiekite

*
*
*
Informacija apie prekę
Elemento pavadinimas Elemento reikšmė
Leidykla LAPAS
Puslapių skaičius 336
Viršelio tipas Minkštas
Kalba Lietuvių
Amžius 18+
Leidimo metai 2016
ISBN 9786099548432