Jūsų prekių krepšelis tuščias
II dalyje kalbama apie XX a. antrąją pusę, kuri lietuvių tautai ir lietuvių literatūrai buvo ypatingų pokyčių metas: sovietinio laikotarpio bandymai atsinaujinti, Sąjūdžio ir nepriklausomybės laikų kultūros ir literatūros ...

Atsiprašome, prekės jau nebeturime

Literatūros vadovėlio 12 klasei II dalis parengta pagal naująją literatūrinio ugdymo programą. Joje daug dėmesio skiriama istorinei ir kultūrinei situacijai apibūdinti.
II dalyje kalbama apie XX a. antrąją pusę, kuri lietuvių tautai ir lietuvių literatūrai buvo ypatingų pokyčių metas: sovietinio laikotarpio bandymai atsinaujinti, Sąjūdžio ir nepriklausomybės laikų kultūros ir literatūros savitumas. Ši dalis pradedama plačiu skyriumi apie Česlovą Milošą, taip pat pateikiami žymių lietuvių kultūros veikėjų, aktyviai prisidėjusių prie lietuvių kultūros modernizavimo, portretai: Algirdo Juliaus Greimo, Meilės Lukšienės, Marijos Gimbutienės, Vytauto Kavolio. Kultūros pokyčiai aptariami ir konkrečiai analizuojant paskutinių sovietmečio dešimtmečių, ir šiuolaikinės lietuvių prozos, poezijos, dramaturgijos bei eseistikos raidą.
Palyginti su ankstesne vadovėlio versija, iš esmės perrašytas 2 skyrius apie sąstingius ir atšilimus sovietinėje lietuvių kultūroje ir literatūroje, atnaujintas skyrius apie Justino Marcinkevičiaus kūrybą, plačiau pristatomas Jurgio Kunčino romanas "Tūla", Danutės Kalinauskaitės proza, Aido Marčėno poezija, Mariaus Ivaškevičiaus dramaturgija bei Giedros Radvilavičiūtės eseistika. Labai sustiprinta metodinė vadovėlio dalis, atnaujinti klausimai ir kūrybinės užduotys. Vadovėlio medžiagą papildo Literatūros chrestomatijos II dalis, kurioje pateikiami tekstai ir klausimai yra tiesiogiai susiję su vadovėlio problematika, klausimais ir užduotimis.
€13,40
Išparduota
Informacija

Informacija apie prekę
Elemento pavadinimas Elemento reikšmė
Puslapių skaičius 252
Viršelio tipas Minkštas
Kalba Lietuvių
Klasė 12
Leidimo metai 2012
ISBN 9789955236405
Leidykla „Baltų lankų“ vadovėliai
Komentarai

Pateikti komentarą
  • Komentarus rašyti gali tik registruoti vartotojai
*
  • Blogai
  • Puiku
Susisiekite

*
*
*
Informacija apie prekę
Elemento pavadinimas Elemento reikšmė
Puslapių skaičius 252
Viršelio tipas Minkštas
Kalba Lietuvių
Klasė 12
Leidimo metai 2012
ISBN 9789955236405
Leidykla „Baltų lankų“ vadovėliai