Jūsų prekių krepšelis tuščias
„Taip jau nutinka, kai patiri patį didžiausią sielvartą. Ieškai tokių kaip tu... labiau nenusisekusių nei tu... ir naudojiesi jais, kad po tų siaubingų dalykų, kuriuos išgyvenai, pasijustum bent krislą geriau.“Pastarieji keli mėnesiai jaunai rašytojai Luenai Ešli buvo nelengvi: ji neteko motinos, sąskaitoje liko vos keli doleriai, o ant nuomojamo buto durų jau kelinta diena prilipintas ...

„Taip jau nutinka, kai patiri patį didžiausią sielvartą. Ieškai tokių kaip tu... labiau nenusisekusių nei tu... ir naudojiesi jais, kad po tų siaubingų dalykų, kuriuos išgyvenai, pasijustum bent krislą geriau.“

Pastarieji keli mėnesiai jaunai rašytojai Luenai Ešli buvo nelengvi: ji neteko motinos, sąskaitoje liko vos keli doleriai, o ant nuomojamo buto durų jau kelinta diena prilipintas iškraustymo pranešimas. Tad, pasitaikius progai užsidirbti, mergina sutinka imtis neįprasto darbo: garsios trilerių rašytojos Veritės Kroford vyras pasamdo ją užbaigti itin sėkmingos knygų serijos, nes jo žmona po automobilio avarijos nebepajėgia rašyti pati.


Atvykusi į Krofordų namus, Luena imasi nagrinėti kalnus Veritės užrašų. Netikėtai tarp popierių šūsnies ji randa skaudžią ir iki menkiausių detalių atvirą garsiosios rašytojos autobiografiją nuo dienos, kai sutiko vyrą Džeremį, iki negrįžtamai visos šeimos gyvenimą pakeitusio įvykio – pirmosios dukters žūties.


Džeremiui apie rastą rankraštį Luena neprasitaria: be užuolankų išberti Veritės prisipažinimai gedinčiam tėvui taptų per dideliu smūgiu. Bet pamažu ji supranta, kad, vis daugiau laiko leisdama su Džeremiu, ima jam jausti šį tą smarkiau nei lengvas potraukis. Jei Džeremis perskaitytų bent kelis rankraščio puslapius, jei sužinotų bent vieną kraupią detalę apie Veritę, juk nebegalėtų žvelgti į žmoną tokiu ištikimu ir atsidavusiu žvilgsniu kaip iki šiol, tiesa?..


„Hoover meistriškai supina meilės romano ir trilerio elementus, nepaliaujamai ieškodama nykstančių ribų tarp tiesos ir melo.“
Woman'Day


„Sukrečianti iki širdies gelmių ir niekad neprarandanti taip gerai pažįstamos „hūveriškos“ atmosferos.“
Tarryn Fisher, trilerio „Žmonos“ autorė


„New York Times“ bestselerių autorė Colleen Hoover (Kolyn Hūver, gim. 1979) iš pradžių dirbo socialine darbuotoja, vėliau pasuko rašytojos keliu ir sulaukė didelės sėkmės visame pasaulyje. „Veritė“ tapo ne tik „New York Times“, bet ir „Sunday Times“, „USA Today“ ir „Publishers Weekly“ bestseleriu. Pirmąsyk ji pasirodė 2018-aisiais, ir nuo tada vis dar netyla diskusijos, kas gi iš tiesų įvyko romane.

€12,99
Informacija

Informacija apie prekę
Elemento pavadinimas Elemento reikšmė
Leidykla „Baltų lankų“ leidyba
Kalba Lietuvių
Vertėjas Inga Čepulienė
Leidimo metai 2023
Versta iš anglų
Pavadinimas originalo kalba Verity
ISBN 9786094796937
Trukmė 8 val. 11 min.
Amžius 18+
Komentarai

Komentarai
Iveta Songailaite
2023-08-30 12:58
Nuostabi knyga. Trileris lengvas, bet norisi klausyt vis toliau. Neįtikėtina pabaiga. Įgarsinimas tikrai puikus ir tinkantis šiai knygai. Rekomenduoju paklausyt.
Ar pravertė komentaras? Taip Ne (0/0)
Simona Kalvelytė
2023-05-23 20:25
Ar ši knyga – iš tikrųjų trileris? Nepasakysiu, nes nesu entuziastinga jų skaitytoja. Bet, tikriausiai kritika žanro neišpildymui – pelnyta. Knyga tikrai nesukelia kažkokios ypatingos įtampos, užmigti paskaičius nebūna sunku.:)

Tikrai gana paprastas pasakojimas. Bet gal kad vasara ant nosies, ar kad audio versija bėgiojant / dirbant nuobodžius buities darbus puikiai klausėsi, duodu ne visai pelnytas 4 žvaigždes. Tiesiog iš karto nusiteikiau, kad čia bus toks siužetinis kūrinys, kuriuo stumiesi norėdama sužinoti, kas bus toliau ir tiek. Kaip kokia TV laida, ne daugiau. Tad mano lūkesčiai nebuvo dideli. O gavau ir kiek daugiau. Veritės personažas sudomino (man visada įdomios moterys, galimai neturinčios motinystės jausmo), smagu buvo spėliot kokia laukia pabaiga, o porą kartų ir šiokią tokią įtampą pajutau.

Nelabai turiu su kuo lygint. Kažkas panašaus gal buvo R. Hausman „Numylėtinė“. Pažiūrėjau ką apie ją rašiau, tai įspūdis panašus. Žodžiu, ne žanro fanams ši knyga, o be lūkesčių kartais prigriebiantiems kokį lengvą kūrinį tamsiom temom.
Ar pravertė komentaras? Taip Ne (0/0)
Silvija Šakinienė
2023-03-06 16:56
Labai įtraukianti knyga. Įgarsinimas nuostabus, gerai perteikiantis emocijas. Taip norėjosi kuo greičiau perklausyti, bet taupiau rytiniams pasimėgavimams kelionės į darbą metu. Labai rekomenduoju.  
Ar pravertė komentaras? Taip Ne (1/0)
Jurgita Augustinienė
2023-02-13 08:37
Labai patiko! Knyga sukėlė įvairiausius jausmus - pyktį, susierzinimą, gailestį. Nustebino pabaiga, o ir įgarsinimas 10 iš 10
Ar pravertė komentaras? Taip Ne (2/0)
Pateikti komentarą
  • Komentarus rašyti gali tik registruoti vartotojai
*
  • Blogai
  • Puiku
Susisiekite

*
*
*
Informacija apie prekę
Elemento pavadinimas Elemento reikšmė
Leidykla „Baltų lankų“ leidyba
Kalba Lietuvių
Vertėjas Inga Čepulienė
Leidimo metai 2023
Versta iš anglų
Pavadinimas originalo kalba Verity
ISBN 9786094796937
Trukmė 8 val. 11 min.
Amžius 18+