Jūsų prekių krepšelis tuščias
Lilės vaikystė nebuvo lengva: visų gerbiamoje mažo miestelio šeimoje dėl smurtaujančio tėvo virė tikras pragaras, todėl Bostonas tapo jos išsilaisvinimu. Tėvui mirus, nedidelį palikimą ji panaudoja savo svajonei įgyvendinti — atidaro netradicinę gėlių parduotuvę. Darbų sūkury į gyvenimą įsiveržia meilė neurochirurgui Railiui. Jis ...

Dažniausiai mus skaudina tie, kuriuos mylime labiausiai.

 

Lilės vaikystė nebuvo lengva: visų gerbiamoje mažo miestelio šeimoje dėl smurtaujančio tėvo virė tikras pragaras, todėl Bostonas tapo jos išsilaisvinimu. Tėvui mirus, nedidelį palikimą ji panaudoja savo svajonei įgyvendinti — atidaro netradicinę gėlių parduotuvę. Darbų sūkury į gyvenimą įsiveržia meilė neurochirurgui Railiui. Jis šiek tiek arogantiškas ir užsispyręs, bet kartu aistringas, nuoširdus ir pametęs dėl jos galvą. 

 

Rodos, Lilė turi viską, apie ką svajojo. Tačiau netikėtomis aplinkybėmis į jos gyvenimą grįžta pirmoji meilė – Etlasas, apie kurį ji nieko negirdėjo daugelį metų. Paauglystėje jis vienintelis padėjo jai išgyventi sunkiausias akimirkas šeimoje. Jo grįžimas sujaukia Lilės mintis ir santykius su Railiu. Ar jų meilė pasiruošusi tokiam iššūkiui? Lilė priversta iš naujo apmąstyti savo gyvenimą ir kovoti už savo laimę, dėl kurios reikės priimti patį skaudžiausią sprendimą.

 

„Mes dedame tašką“ – tai jautrus pasakojimas apie meilę ir pasitikėjimą, apie smurtą šeimoje ir tėvų sprendimus, kurie gali nulemti vaikų gyvenimą.

 

„Tai viena nuoširdžiausių ir labiausiai įkvepiančių istorijų, kokią esu kada nors skaičiusi. Ši knyga pakeis jūsų gyvenimą.“
Knygų tinklaraštis AESTAS

 

„The New York Times“ bestselerių autorė Colleen Hoover (Kolyn Hūver, g. 1979) savo karjerą pradėjo kaip socialinė darbuotoja, o vėliau pasuko rašytojos keliu ir sulaukė didelės sėkmės Amerikoje ir už jos ribų. Kartu su vyru ji įsteigė knygų užsakymo platformą „The Bookworm Box“, o pelną aukoja labdarai.

€12,99
Informacija

Informacija apie prekę
Elemento pavadinimas Elemento reikšmė
Leidykla „Baltų lankų“ leidyba
Kalba Lietuvių
Leidimo metai 2022
Pavadinimas originalo kalba It Ends With Us
Amžius 18+
ISBN 9786094795862
Vertėjas Laima Pacevičienė
Versta iš anglų
Trukmė 10 val. 30 min.
Komentarai

Komentarai
Iveta Songailaite
2023-09-03 15:03
Banalus, nuspėjamas romanas. Skurdus žodynas. Nagrinėjama tema skaudi, bet nepalietė nei kiek.
Ar pravertė komentaras? Taip Ne (0/0)
Simona Kalvelytė
2023-06-19 11:22
Pabūsiu griežta šiai knygai tiek, kiek buvau atlaidi „Veritei“. :D

Pikčiausia man, kad ši istorija akivaizdžiai galėjo būti geriau parašyta. Nes šiaip tikrai buvo momentų, kai nustebino (iš gerosios pusės) siužeto vingiai, įdomūs pamąstymai apie šeimos kūrimą. Puikios idėjos aprašytos ne taip puikiai. Tikrai tikrai varčiau akis, nes nemažai buvo vietų, kur jau tokiu lengvu keliu nueita, tiek buvo įterpta citatinių frazių, kad vaivorykštėm verkt nebeužtenka.

Labai geros, sudėtingos temos, bet viskas labai palengvinta nuostabių gyvenimo aplinkybių, kad atrodo, jog visas pasaulis susivienijo, kad padėtų pagrindinei veikėjai išlipti iš patiriamų traumų. Čia labai ne mano stilius. Jei būtų mano, tai savaitgaliais TV8 žiūrėčiau.

Ir dar pastaba dėl sekso scenų, kurios šiaip tikrai neprastos. Bet nu vietom jau perlenkta. Kur atrodo, kad veikėjas ant tiek geras lovoj, kad tai visas bėdas išsprendžia.

Bet vėlgi, nežinau, ar nesusigundysiu antros dalies skaityti. Nes smalsumą ši autorė sužadinti tikrai moka. :D
Ar pravertė komentaras? Taip Ne (0/0)
Agne Gryguc
2022-12-26 19:29
Nors pradžia neatrodė daug žadanti, bet patiko tiek pati istorija, tiek įgarsinimas. Įtraukė.
Ar pravertė komentaras? Taip Ne (0/0)
Jolita Šlapelienė
2022-11-16 15:53
Suklausiau, patiko, pabaiga labai realistiška.
Ar pravertė komentaras? Taip Ne (0/0)
Pateikti komentarą
  • Komentarus rašyti gali tik registruoti vartotojai
*
  • Blogai
  • Puiku
Susisiekite

*
*
*
Informacija apie prekę
Elemento pavadinimas Elemento reikšmė
Leidykla „Baltų lankų“ leidyba
Kalba Lietuvių
Leidimo metai 2022
Pavadinimas originalo kalba It Ends With Us
Amžius 18+
ISBN 9786094795862
Vertėjas Laima Pacevičienė
Versta iš anglų
Trukmė 10 val. 30 min.